اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
راهنمایی برای تعمیر کیسه هوا دریایی
Oct 31, 2017

کیسه هوا دریایی در استفاده روزمره از این فرآیند به ناچار آسیب خواهد زد، برای آسیب دیدن چنین چیزهای کوچک، معمولا ما می توانیم خود را برای سبک های مختلف آسیب برسانیم، باید چگونگی برخورد با آن را داشته باشیم؟

نکاتی برای گرفتن قایق با کیسه های هوا

اول از همه، وضعیت مشترک آسیب های کیسه هوا دریایی فقط چند است، شکاف های طولی و ترشحات عرضی و چشمان ناخن وجود دارد.

ما نیاز به شناسایی و مشخص کردن دامنه تعمیرات دارد. دامنه تعمیرات به طور کلی در عرض شکاف خود یا چشم ناخن گسترش می یابد. دامنه تعمیر و پخش مدل های مختلف کیسه هوا متفاوت است.

دو برای تعمیر سنگ زنی سطحی. به طور معمول فقط خط فیبر را نشان می دهد. خط فیبر را صدمه نزنید.

سه. برای تعمیر قطعات سطح، استفاده از تمیز کردن بنزین و خشک.

چهار. چسب را به سطح تعمیر بزنید.

پنج استفاده از نوارهای لاستیکی برای تر و تمیز کردن ترک، برای اطمینان از عرض و ضخامت نوار لاستیکی، پاک کردن کیفیت هستند.

شش سطح نوار لاستیکی را با یک لایه بنزین بشویید و خشک کنید

هفت برای استفاده از ترک، در جهت های مختلف با نوار لاستیکی، یا موازی با نوار لاستیکی و یا عمودی، و سپس نوار لاستیک پس از همه را به قلم کردن بنزین قرار دهید. شما می توانید آن را خشک کنید

توجه به نگهداری روزانه کیسه هوا دریایی را در نظر بگیرید. داشبورد وسیله نقلیه با یک نشانگر بالابر دریایی مجهز شده که نشان می دهد که در شرایط عادی سوئیچ سوئیچ به موقعیت ACC یا در موقعیت قرار می گیرد و چراغ هشدار برای حدود چهار یا پنج ثانیه برای خود بازرسی روشن می شود و سپس خاموش می شود. اگر چراغ هشدار همیشه روشن است، نشان می دهد که سیستم کیسه هوا دریایی نادرست است و باید فورا تعمیر شود تا از سوء استفاده از کیسه هوا یا تخلیه تصادفی جلوگیری شود. بسیاری از مردم می دانند که در صورت تصادف برای جلوگیری از محافظت از راننده، اما لازم است که کیسه هوا برای نگهداری نیز مورد نیاز باشد. ابتدا آیتم های موجود در مقابل کیسه هوا و یا در بالای یا نزدیک قرار ندهید. از آنجا که کیسه هوا در شرایط اضطراری منفجر شده است، برای جلوگیری از جابجایی وسیله توسط کیسه هوا هنگامی که آن را منفجر می شود. علاوه بر این، در نصب ماشین C ماشین D، رادیو و سایر لوازم جانبی، مطابق با الزامات تولید کنندگان، سیستم سفارشی دریایی دریایی خود را در محدوده قطعات و خطوط خودسرانه تغییر نمی دهد، به طوری که بر عملکرد عادی تاثیر نگذارید از کیسه هوا.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771