اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فندر قهرمان سنت در باران است
Jun 30, 2017

قورباغه در پی باران است

دوستان معمولی اتومبیل جدید، یک ماشین را خریداری می کنند و یا ممکن است فروشنده را به وضعیت حمل و نقل درون دستگاه رانندگی مواجه کند. هنگامی که شما در حال رانندگی خودرو هستید، هر بار که باد و باران را از طریق حوضچه های راه، ماشین در هر دو طرف ماشین اسپری در اطراف گل و آسفالت واقعا ناراحت است، پرواز شدید افزایش شن و ماسه خواهد بود آسان برای رنگ ماشین شما برای ایجاد آسیب! همه شما می توانید رسیدگی کنید، شما می توانید به این مشکل تا زمانی که شما می توانید مدل ماشین برای ماشین خود استفاده کنید، و همچنین روز بارانی باد آلود برای ماشین شما نیز نگه داشتن تمیز، مقرون به صرفه و بادوام خواهد شد بهترین کمک شما در رانندگی در روز بارانی .

استفاده از fender اتوبوس چیست؟ آیا نیاز به یک دستگاه وجود دارد؟ در اینجا ما به طور کلی توضیح می دهیم.

همانطور که از اسم نام برده شده است، حصیری اتوبوس نقش گل است. این به جلو چهار چرخ اتوبوس نصب شده است. پشت دو جریان زیر آستانه درونی و بیرونی، جلو دو جریان زیر نوار عقب (مدل عادی مانند آن است). خرید آن واقعا 4S است، پس آنها به عنوان یک دستگاه، بازار یا آنلاین به منظور خرید یک دستگاه با دستورالعمل خدمت می کنند.

پس از نصب این دستگاه این است که فنر نسبت به پل که 5 سانتیمتر در داخل و خارج قرار دارد، نقش اصلی بالدار نسبت به آن 5 سانتیمتری است که پیشگیری از نابودی 5 سانتیمتری سنگهای پروازی و جابجایی سنگ آسیب دیده است.

علاوه بر این، نقش تیرانداز اتوبوس، افزایش زیبایی کلی بدن است. این نیز بسیاری از صاحبان خودرو نصب شده استدلال است.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771