اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ترکیب کیسه هوا و اقدامات احتیاطی رفع ریزش
May 31, 2017

ترکیب کیسه هوا و اقدامات احتیاطی رفع ریزش

نقش و تركيب airbags

نصب شده در مقابل ماشین (اصلی copilot)، سمت (جلو و عقب خودرو) و ماشین سه جهت بالا. می تواند به طور موثر کاهش درجه جلوگیری از زمانی که حادثه برخورد بازی برخی کوسن اثر، صدمه به مستاجر، بخش آسیب های همراه.

ترکیب سیستم کیسه هوا معمولا از اجزاء زیر تشکیل شده است:

سنسور برخورد کیسه هوا کامپیوتر سیستم Led، اجزای کیسه هوا (ترکیب اجزای کیسه هوا شامل airbags، ژنراتور گاز و گیرانه، و غیره) و خطوط اتصال.

حسگر برخورد

انواع مختلف از مکان های عمومی نصب محل نصب همان، مشترک ندارد: به طور کلی در هر دو طرف واقع سنسور نام برخورد چپ جلو، حسگر ضربه جبهه حق، برخی از وسایل نقلیه در موقعیت مرکزی نیز نصب خواهد شد سنسور، به عنوان سنسور مرکزی برخورد برخی از مدل های به صحبت در مورد سنسور ها و رایانه ها نصب هم، حرکتي نوار دنده و یا عقب پلاک نصب شده (این نوع خودرو قادر نخواهد بود به صورت بصری وضعیت سنسور).

طبقه بندی سنسور: (به طور کلی، رابطه دانش طبقه بندی با ماشین تصادف از دست دادن ثابت بسیار بزرگ است، توضیح)

با توجه به کاربردهای مختلف سنسور برخورد به تحریک سنسور برخورد و تصادم محافظ سنسور تقسیم شده است.

با توجه به ساختار متفاوت حسگر برخورد به سنسور برخورد الکترومکانیکی برخورد الکترونیکی سنسور و حسگر برخورد مکانیکی تقسیم شده است.

کیسه هوا کامپیوتر

کیسه هوا کامپیوتر بخش مهمی از سیستم کیسه هوا، اكثر مدل خواهد شد در کابین خلبان تحت پانل مرکزی کنسول نصب کیسه هوا و کامپیوتر.

برخورد خودرو در خودرو، کیسه هوا کامپیوتر بازیابی دستگاه به سنسور برخورد سیگنال و تجزیه و تحلیل را خروجی دستورالعمل به کیسه هوا منفجر می رسد. پس از انفجار در کامپیوتر کیسه هوا انفجار داده ها نخواهیم داشت، این داده ها به طور کلی به منظور اطمینان از قابلیت اطمینان کار کیسه هوا روشن نیست، توصیه بسیاری از تولید کنندگان خودرو کیسه هوا رایانه نمی تواند مورد استفاده مجدد قرار.

شاخص کیسه هوا

نصب شده در داشبورد نشان می دهد که آیا کیسه هوا از طریق led ها کار درستی است.

اگر نور در نور پس از شروع و یا خوب دولت و سپس مشکل کیسه هوا به طور کلی شاخص کیسه هوا کردن بعد از شروع وسیله نقلیه، چراغ.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771