اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ظرفیت حمل بار هوایی بالابر کشتی مهم است
Oct 24, 2017

محصولات لاستیکی در زندگی ما دیده می شود در همه جا، در آب می خواهید از کشتی برای حمل و نقل موارد استفاده، و یا به ساحل برای اصلاح کلمات، شناور لاستیکی و نرم افزار بالون لاستیکی ضروری است. در آب، به دلیل کشتی به خوردن یک بزرگ، بنابراین الزامات ظرفیت بالابر کیسه هوا بالا است، به طوری که کار و حمل و نقل نسبتا امن است. بنابراین، منطقه کاربرد اصلی کیسه هوا برای بلند کردن کشتی چیست؟ مزایای استفاده از تجهیزات دیگر در فرایند استفاده از سایر تجهیزات می تواند با آن سازگار نباشد؟

کیسه های هوا دریایی عمدتا در کشتی به کار می رود و به پایین آب، بلند کردن اشیاء بزرگ مانند دست زدن، استفاده از کیسه های هوا دریایی برای غلبه بر کشتی های قبلی ساخته شده توسط اسکیت بورد، اسلاید، caissons و دیگر فرآیندهای سنتی از اشکالات توسعه یک فن آوری انعطاف پذیر آب انعطاف پذیر، با زمان، تلاش، سرمایه گذاری استانی، امنیت و مزایای دیگر. کشتی به طور گسترده در کشتی استفاده می شود به بالا و پایین آب، سنگین بزرگ سنگین، خرابکاری ماهیگیری، نجات stranding، و غیره، آن را به ظرفیت ساخت کشتی های کوچک کشتی های کوچک قبلی توسط اسکیت بورد، اسلاید و دیگر محدودیت های روند سنتی، سرمایه گذاری سریع ، مشخصات ایمن و قابل اعتماد صنعت کشتی سازی توسط خوش آمدید. شرکت چینگدائو محصولات لاستیکی مترو با هدف طراحی و تولید یک بالون آب کامل با سرعتی بسیار بالا از آب تشکیل شده است.

این مقاله به طور عمده با همه برای به اشتراک گذاشتن کیسه هوا بالابر طیف وسیعی از برنامه های کاربردی، استفاده از صرفه جویی در زمان، تلاش و ایمن و قابل اعتماد، بنابراین استفاده از آن برای کار یا قابل اعتماد تر.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771