اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
صحبت در مورد قابلیت مقاومت در برابر ایربگ دریایی
Oct 24, 2017

1، با درجه بالایی از ظرفیت فشار ضد نرمی: بالون در پایین کشتی تحت حرکت، آن است که پایین کشتی و فشار زمین، به علت سرعت نورد ناهموار، توپ باعث تغییر شکل تیرگی ، این هر دو فشرده شده و معکوس پدیده تغییر شکل کامپوزیت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای "حرکت دادن فشار" برای توصیف کیسه هوا هوا برای تولید فشار نرم حرکت، بالون دیوار محلی خواهد شد چین و چروک، در چربی تحت عمل استرس، چند ساختار الیاف تقویت شده فیبر دیوار به راحتی اشک لایه را ایجاد می کند، باعث می شود دیوار موجب افزایش شکست فیبر شود و موجب انفجار کل بالون شود

2، پایان طراحی ضد انفجاری جدید ساختار جدید: فشار کار بالون افزایش یافته است، پایان کیسه هوا دریایی و مفاصل آهن با امکان دیسک ها استفاده از تکرار استفاده از کیسه هوا افزایش، پس از پایان پدیده نشت ، نقش پایان دادن به بالون به راحتی زخمی شد.

3، ساختار مطلوب طرح: ساختار طرح طرح بهینه سازی، تعیین اندازه کار اصلی در طول اندازه و جهت استرس است، و سپس تنظیم زاویه لایه های سیم به رسیدن به دیوار از لایه های نیروی تعادل عمومی افزایش بهره وری از فیبر برای به حداکثر رساندن بازی.

4، توانایی ضد سایش با دوام و ویژگی های پوشیدنی: کیسه های هوا دریایی در یک محیط بسیار خشن، تحت تاثیر قرار گرفتن در معرض آفتاب ممکن است با آب دریا، شن و انواع آلاینده ها تماس بگیرد. سطح بالون باید مقاوم در برابر سایش، با ضد - توانایی مقاومت در برابر انواع مواد شیمیایی و توانایی ضد پیری. ظرفیت بالا ظرفیت بالون های لاستیکی دریایی با استفاده از لاستیک طبیعی به عنوان مواد اولیه اصلی، فرمول منطقی، اضافه کردن انواع لوازم جانبی، آزمون ثابت کرد ضد باد ضد باد،

5، انعطاف پذیری بالاتری و ظرفیت جذب شوک: بالون های لاستیکی دریایی با تورم با فرآیند سیم پیچ منحصر به فرد و با استفاده از روش حرارت دادن حرارت پایین - مدت زمان طولانی. ضخامت دیوار یکنواخت، بدون همپوشانی تولید شده توسط ثانویه بنابراین، تحت فرض از همان قدرت بادکنک لاستیک قابل انعطاف بیشتر می تواند نازک تر، نرم و انعطاف پذیر تر انجام شود.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771