اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تولید و کاربرد تجزیه و تحلیل بالابر دریایی
Oct 24, 2017

بالون بالن آب زیر تیرانداز لاستیکی کشتی است. نقش کیسه هوا این است که کشتی را به آب بفروشید و همچنین می تواند نقش ردیف بالای کشتی، دست زدن به اشیای بزرگ و اشیای سنگین را داشته باشد.

استفاده از کیسه هوا یک فن آوری نوآورانه با حقوق مالکیت معنوی مستقل در چین است. این یک فناوری جدید امیدوار کننده است. این محدودیت تولید اسباب بازی سنتی و اسلاید در ظرفیت کشتی سازی کارخانه های کوچک و متوسط ​​را برطرف می کند. سرمایه گذاری، سریع، ایمن و قابل اعتماد از صنعت کشتی سازی توسط خوش آمدید. قورباغه کشتی با بلند کردن کیسه های هوا و کیسه های هوا نورد به عنوان ابزار اصلی برای حمایت از کشتی در کیسه هوا، از سایت تعمیر به آب و یا مهاجرت از آب های ساحلی، استفاده از کیسه های هوا فشار پایین inflatable، منطقه تحمل بزرگ و تغییر شکل بزرگ هنوز آسان است ویژگی های اولین بار با کیسه هوای بلند برای بلند کردن کشتی از قبر، استراحت بر روی بالون نورد، و سپس از طریق کشش کابل و بالون نورد، به طوری که کشتی به آرامی به آب اسلاید.

این یک نوع محصول نوآورانه با حقوق مستقل مالکیت معنوی کشور ما است. به طور گسترده ای در بلند کردن و دست زدن به اشیاء بزرگ و متوسط ​​سنگین، ذخیره و غیره استفاده می شود. با سرمایه گذاری کمتر، ویژگی های سریع، ایمن و قابل اعتماد. استفاده از کیسه های هوا دریایی محدود به محل، بدون نیاز به تجهیزات مکانیکی در مقیاس بزرگ است، بنابراین می تواند چرخه پروژه را کوتاه، صرفه جویی در مقدار زیادی از پول.

شرح بالا در مورد تولید و استفاده از کمربند ایمنی دریایی دانش کوچک است، احتمالا ما مطالب این مقاله را می خوانیم، اما همچنین در دانش کیسه هوا دریایی درک مشخصی دارد، آینده همچنین می تواند یک محصول بهتر بازی کند.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771