اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
خالص FenderImprove زیبایی خودرو
Aug 25, 2017

فندک خالص ساختار صفحه است که در پشت قاب بیرونی چرخ نصب می شود، معمولا تولید مواد با کیفیت بالای لاستیک، همچنین از پلاستیک های مهندسی استفاده می کند. فندرها معمولا بر روی یک قاب فلزی پشت چمدان دوچرخه یا موتور خودرو، یک قاب گاو، یک قاب پلاستیکی و یک قاب پلاستیکی نصب می شوند. پس از نصب اثر، فندر نسبت به بدن که حدود 5 سانتیمتر پیش بینی شده است، این 5 سانتی متر برای جلوگیری از سنگ های پروازی و سنگ نقاشی شده است.

دوستان جدید ماشین های جدید، هنگام خرید یک ماشین، احتمالا با فروشندگان به روتر توصیه می کنند که نصب کنند. بنابراین استفاده از یک بالابر اتومبیل چیست؟ آیا لازم است آن را نصب کنید؟ نویسنده زیر به طور کلی به شما توضیح میدهد. همانطور که از اسمش نشان می دهد، خودروی فندکی نقش گلوله ای را حفظ می کند. پشت آن چهار تایر ماشین نصب شده بود. دو جلو در عقب پایین سمت چپ و راست قرار دارد و دو عقب در سپر عقب ثابت هستند (مدل کلی مانند این است). در واقع، در فروشگاه 4s، آنها مسئول نصب، بازار و یا آنلاین برای خرید دستورالعمل نصب است. پس از نصب این اثر، فندر نسبت به بدن که حدود 5 سانتیمتر پیش بینی شده است، دارای 5 سانتیمتر است، این 5 سانتیمتر برای جلوگیری از آسیب رساندن به سنگهای هوا و سنگ، به سطح رنگ بدن کمک می کند. علاوه بر این، نقش تیرانداز خودرو، افزایش زیبایی شناسی بدن است. این نیز دلیل بسیاری از صاحبان خودرو برای نصب وانت است.

1، نقش اصلی جلوگیری از نفوذ خاک به بدن یا فرد است که منجر به ظاهر بدن یا شخصی می شود.

2، می تواند باعث انهدام خاک در اهرم شود، سر توپ منجر به زنگ زودرس می شود.

3، ماشین فندر همچنین نقش دارد، ماشین به راحتی در تایر تایر قلاب کوچک سنگ، سرعت بسیار سریع به راحتی جیل در بدن، ماشین خارج از رنگ است.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771