اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
استانداردهای بازرسی دریایی هوایی و مقررات فنی
Oct 31, 2017

کیسه های هوا دریایی به طور گسترده در کشتی در آب، بلند کردن آفتاب، دیگر حمل و نقل سنگین، کار نصب و راه اندازی زیر آب در زمینه شناور استفاده می شود. در کشتی مدرن نقش بسیار مهمی دارد، پس شما می دانید بازرسی استاندارد کیسه های هوا دریایی چیست؟ نیازهای فنی کیسه هوا دریایی و چه چیزی؟ در اینجا به دنبال Xiaobian با هم برای درک استانداردهای بازرسی و فن آوری کیسه هوا کشتی ادعا می کنند. در شرایطی که

استاندارد برای بازرسی کیسه های هوا دریایی

با توجه به استاندارد صنعت جدید، کیسه هوا هوا به مقدار فشار کار می کند، یک ساعت پس از افت افت فشار نباید بیشتر از 5٪ باشد. شما همچنین می توانید از صابون برای پاک کردن سطح استفاده کنید، ببینید که حباب رخ داده است. از استانداردهای بازرسی باید بر اساس استانداردهای صنعت و استانداردهای کسب و کار ویژه یک تا یک آزمون، عمدتا شامل موارد زیر است: (1) پارچه بند ناف. خواص مواد پارچه بند ناف از گواهی بازرسی کارخانه کارخانه پارچه بند ناف است. استحکام کششی 21 کیلوگرم (f)، که حداقل الزامات است، ظرفیت باربری فعلی مقاومت کششی پرده هوا به 31 کیلوگرم (f) رسیده است. تراکم سیم به 95 5 پرده در عرض 10 میلی متر نیاز دارد. (2) لاستیک عملکرد لاستیک به طور کلی توسط الزامات حرفه ای استانداردهای ملی با تست دستگاه، ما از خارج نگاه می کنیم، سطح باید صاف و روشن باشد، بدون پوست، بدون ترک و حباب، پدیده پوست سنگین. (3) تولید کنندگان فرایند. باید یک قالب بندی مخصوص چسبناک و تجهیزات جوش برقی و کارکنان کارآمدی آموزش دیده داشته باشد؛ هر لایه پارچه پرده باید فشرده شود، نباید حباب های هوا داشته باشد، برای نگهداری درجه حرارت و زمان، پختن گوگرد و گوگرد، دریچه گوگرد از ظاهر برای دیدن رنگ خاکستری، لمس دست، می تواند مانع را ترک کند، گوگرد کلوئیدی سخت است، ضعیف ضعیف، سیاه و قرمز است. (4) تنگی هوای. با توجه به استاندارد صنعت جدید، کیسه هوا هوا به مقدار فشار کار می کند، یک ساعت پس از افت افت فشار نباید بیشتر از 5٪ باشد. شما همچنین می توانید از صابون برای پاک کردن سطح استفاده کنید، ببینید که حباب رخ داده است.

الزامات فنی برای کیسه های هوا دریایی

با توجه به CB / T 3795-1996 مقررات کیسه هوا دریایی باید با شرایط فنی 1، قطر انحراف اندازه و انحراف طول موثر -2٪ --- + 2٪، طول کل انحراف -4٪ - - +4٪، 2 طبق مقررات CB / T 3795-1996 باید از شرایط فنی 1، قطر انحراف اندازه و انحراف طول موثر -2٪ --- + 2٪، طول کل انحراف از - 4٪ --- 4٪، 2، مقدار تغییر شکل الاستیک با 1.2 برابر فشار کار برای انجام فشار تجربی، قطر تغییر شکل است نه بیشتر از 5٪ 3، ضریب ایمنی ضریب ایمنی کمتر بیش از 4.54، هوشیاری 1 ساعته تورم، کمتر از 5٪ بافت. ظاهر نیاز به خطی صاف، بدون ترک و حباب، پوست سنگین، مخلوط با ناخالصی ها و آلودگی های آشکار و نقایص دیگر. 6، دستگاه ایمنی بادوام در پمپ باید بر روی شیر ایمنی نصب شود، فشار ایمنی باید شروع شود تا فشار 1.25 برابر شود.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771