اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه برای ذخیره و تعمیر کیسه هوا دریایی
Oct 13, 2017

چگونگی ذخیره و تعمیر کیسه هوا دریایی

کپسول دریایی معمولا زمانی که در حال استفاده نیست، روش ذخیره سازی مناسب را انتخاب می کند، به طوری که برای جلوگیری از هدر رفتن منابع. علاوه بر این، اگر کیسه آب پاره شده باشد، باید در زمان رفع شود تا از خطر در کار جلوگیری شود. سری های کوچک زیر در ساده ترین برای همه، یادداشت ها و روش های تعمیر و نگهداری آب SAC آب دریایی را جمع بندی کرده اند، امیدواریم برخی از کمک های کوچک را داشته باشند.

اول، حفاظت از کیسه هوا:

هنگامی که کیسه هوا دریایی برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار می گیرد، باید آن را شسته و خشک، پر از پودر تالک، قرار داده شده در داخل خشک، سرد، محل تهویه قرار داده شده، و دور از منبع گرما. کیسه های هوا باید به صورت صاف، بدون انبساط، و نه در کیسه هوا پر فشار فشار وزن سنگین. کیسه هوا در تماس با اسید، قلیایی، گریس و حلال های آلی نیست.

دوم، تعمیر کیسه هوا:

فرم خسارت کیسه هوا دریایی را می توان به شکاف طولی، کرک عرضی و چشم ناخن تقسیم کرد.

روند کار به صورت زیر است:

(1) دامنه تعمیر را به عنوان مرز سطح سنگ زنی رسم کنید. محدوده تعمیرات باید به ترک ها گسترش یابد، نه داخلی را از دست ندهند. محدوده توسعه متفاوت است با توجه به مدل کیسه هوا و دامنه آسیب، معمولا 3 لایه 18-20cm، 4 لایه 20-22cm، 5 لایه 22-24cm و 6 لایه 24-26cm است.

(2) لهستانی و تعمیر بخشی از سطح تا زمانی که خط فیبر در معرض است، اما به خط فیبر آسیب نمی رساند.

(3) برای ترکهای طولانی برای اولین بار استفاده از سیم بند ناف، دوختن موقعیت pinhole از کراوات حدود 2-3cm، فاصله تقسیم حدود 10cm.

(4) استفاده از بنزین برای تمیز کردن قطعات سطح و خشک.

(5) پوشش یک لایه ملات. چسب در بنزین خیس شده با مخلوطی از لاستیک خام. وزن لاستیک و بنزین معمولا 1: 5 است و لایه اول کمی نازک تر است (لاستیک 1: 8 به اندازه بنزین سنگین است). پس از خشک شدن اولین لایه چسب، سپس یک خمیر کمی ضخیم تر و خیس بزنید.

(6) با ضخامت 1 میلی متر، عرض از عرض 1 سانتی متر از نوارهای لاستیکی ترک شکسته.

(7) بنزین را خالی کنید و خنک شود.

(8) برای ترکهای طولی، ابتدا با عرض حدود 10 سانتیمتر طناب پارچه حلقوی عمود بر جهت ترک برای اعمال یک لایه.

(9) موازی با جهت طولی طولی برای گسترش یک لایه بند چسب. محدوده دامنه در اطراف کرک باید بیش از 5 سانتیمتر باشد و در اطراف گوشه گرد می شود.

(10) تمایل به گسترش یک لایه پارچه بند ناف. جهت طناب باید همانند طناب مگس (یا فیبر تقویت کننده) درون دیواره کیسه باشد. دامنه اطراف آن باید بزرگتر از لایه قبلی پارچه بند ناف 1 سانتیمتر باشد و در اطراف آن به گوشه های گرد تبدیل شود.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771