اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مهارت های FenderPurchasing
Aug 25, 2017

بال عقب بر روی نقش ماشین بسیار بزرگ است، نه به خاطر پول آه، و یا چیزی که آن را نادیده بگیرد، اما در خرید زمان نیز ماهر است.

1. اتومبیل به عنوان اصلی اصلی برای بهترین، اگر چه ممکن است کمی گران است، اما کیفیت به خصوص خوب است، چه از مواد و یا نصب زیبایی گفته نشده است، برخی از تولید کنندگان خودرو تولید کننده می باشد آزاد ارسال، و برخی از آنها برای خرید پول خود، از قبیل عمومی هستند.

2. ماشین جنگی را انتخاب کنید، مواد باید بیش از حد سخت نباشد، زیرا مواد عالی، در زمان زمستان به ویژه ترد است، و در زمان رانندگی، فندر ناگزیر مواجه خواهد شد، بنابراین هنگامی که مواجه می شود، آن را ترک خواهد کرد، به خصوص آسان به بد در حال حاضر اکثر فروشگاه های ماشین برای تغییر مکان فندر بسیار کم است، خرید یک مجموعه است، اغلب تغییر، پول نیز صرف بسیاری از آن شده است.

3. کیفیت عمومی سوراخ های نصب لانه زنبوری کمربندهای اصلی اتومبیل است، یعنی نصب Fender، دارای یک مشت دیگر نیست. اگر شما نیاز به یک پانچ دیگر بیش از دو امتیاز داشته باشید، ابتدا فندر شما نامنظم است، دوم اینکه کیفیت کاپوت تضمین شده نیست. و سپس جلو و عقب شما بیش از چند سوراخ است، چگونه می بینید ؟!

4. جنبش سبز نام تجاری ماشین شما نیست، یک تکنسین خوب است، در حال حاضر تکنولوژی تولید شده بسیار قدرتمند است، به راحتی بازی فوق العاده آسان است. به عنوان مثال، ماشین شما یک خودروی فولکس واگن است، که بیشتر از آن بر روی فنر استفاده می شود، آسان است.

5. بسیاری از مردم می گویند من Fender را روی ماشین نصب نمی کنم، آه، البته شما می توانید. اما برای اولین بار شما باید نقش تیرانداز را بشناسید. اولین بار برای جلوگیری از روز بارانی گل آه، شن و ماسه، پسر سنگ، در ماشین خود ریخته، سطح رنگ خود را خراشیده است. دوم، آیا شما احساس نمی کنید که او بیش از حد طاس نمی تواند بدون یک ماشین فندق؟

6. بسیاری از اتومبیل ها به لوازم جانبی خودرو متصل می شوند، در صورتی که ممکن است و برخی از کارکنان فروش برای مدتی در معرض قرار گیرند، در بیشتر موارد می توان از آنها خواسته شد بدون پول بیرون بیایند.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771