اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
طبقه بندی مواد اصلی و نقش اصلی
Nov 03, 2017

فندرها در قاب چرخ در پشت ساختار صفحه، معمولا از لاستیک با کیفیت بالا، و همچنین استفاده از پلاستیک مهندسی نصب شده است. سرپا نگهبان معمولا با یک قاب فلزی، چرم گاو، پرده ای پلاستیکی، سوپاپ لاستیکی پشت چرخ دوچرخه یا وسیله نقلیه مواجه می شوند. اثر پس از نصب این است که جفت بالدار از بدن حدود 5 سانتی متر است که 5 سانتیمتر به طور موثر از سنگ های پروازی و ماسه برای آسیب دادن رنگ بدن جلوگیری می کند.

فندک های لاستیکی، همچنین به عنوان صفحات لاستیک گلدان شناخته شده است. وسایل نقلیه جاده ای (اتومبیل، تراکتور، لودر، و غیره) مسدود کردن چلپ چلوپ در شن و ماسه زمانی که صفحه لاستیک؛ به طور کلی محصولات لاستیکی خالص، بلکه می تواند مورد استفاده قرار لاستیک، مواد پلاستیکی و لاستیک؛ خواص ضد پیری خوب، معمولا در انواع وسایل نقلیه عقب استفاده می شود.

همانطور که از نام آن پیداست، پلاستیکی با پلاستیکی با قیمت پایین و سختی بالا ساخته شده است.

اسپری نقاشی شده، یک بالش پلاستیکی است و پس از آن اسپری گلدان نقاشی شده است، در حقیقت، همانند بالش پلاستیکی، اما یکپارچه سازی رنگ و بدن کامل، به طور کلی فقط زیباتر است.

دوستان جدید ماشین های جدید، هنگام خرید یک ماشین، احتمالا فروشنده را به توصیه نصب و راه اندازی فن های خودرو می رساند. بنابراین در پایان استفاده از خودروهای خودرویی چیست؟ لازم نیست آن را نصب کنید؟ زیر به طور کلی برای شما توضیح می دهد. همانطور که از اسمش نشان می دهیم، گل های خودرویی نقش گل را ایفا می کنند. آن را به عقب چهار لاستیک ماشین است. جلو دو جلو سمت چپ و راست زیر عقب ثابت پشت دو عقب در سپر عقب (مدل عمومی این است). در حقیقت، 4S خرید برای خرید، آنها مسئول نصب و راه اندازی، بازار و یا آنلاین برای خرید دستورالعمل نصب است. پس از نصب اثر این است که fender از بدن خارج از حدود 5cm، نقش مهم fender است 5cm اثر این 5 سانتیمتر به طور موثر جلوگیری از سنگهای پروازی و نقاشی با رنگ خودروهای سنگین است. علاوه بر این، نقش کلاه گیس خودرو، افزایش ظاهر کلی بدن است. این نیز دلیل بسیاری از خودروهای صاحب خودرو است.

1، نقش اصلی این است که از بعضی از گل ها بر روی بدن یا بدن پرهیز شود، که سبب نگرانی بدن یا شخصی می شود.

2، برای جلوگیری از خرد شدن ذرات خاک، منجر به زنگ زودرس بر روی توپ می شود.

3، ماشین با نقش مهیج، ماشین به راحتی در سنگ ریزه درز تایر جذب، سرعت بسیار سریع به راحتی در بدن پرتاب، نقاشی خودرو فرو ریختن.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771