اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فندر ساختار پلاستیکی پشت قاب بیرونی چرخ
Sep 29, 2017

فندر در چرخ خارج از قاب پشت ساختار صفحه، معمولا تولید مواد با کیفیت بالا لاستیک، بلکه استفاده از پلاستیک مهندسی نصب شده است. بال عقب معمولا بر روی چرخ دوچرخه یا موتور چرخ رول پشت پشت بام فلزی، جعبه چرمی، سوپاپ پلاستیکی، سوپاپ لاستیکی نصب شده است. پس از نصب اثر این است که بالدار از بدن خارج از حدود 5 سانتی متر، که 5 سانتی متر به طور موثر جلوگیری از سنگ پرواز و نقاشی بدن زخمی سنگ.

بال عقب اتومبیل به اصل برای بهترین، اگر چه ممکن است کمی گران است، اما کیفیت به خصوص خوب است، چه از مواد و یا نصب زیبایی لازم نیست که بگوییم، و برخی از تولید کنندگان خودرو تولید کننده بالابر رایگان است ارسال ، و برخی از شما نیاز به خرید پول، مانند عمومی است.

تیرانداز خودرو را انتخاب کنید، مواد نباید بیش از حد سخت باشد، زیرا مواد عالی، به خصوص در فصل زمستان زمانی که شکننده، و در زمان رانندگی، جنگنده به ناچار مواجه خواهد شد، به طوری که هنگامی که مواجه شد، آن را ترک خواهد کرد، به ویژه آسان بد در حال حاضر بیشتر از مغازه ماشین برای یک مکان کوچک برای یک fender، خرید یک مجموعه است، اغلب برای پول به صرف مقدار زیادی آه

سوراخ های نصب شده از جنس با کیفیت خوب اتومبیل اصلی بر روی کمربند است، یعنی زمانی که نصب ورنر، سوراخ دیگری ندارند. اگر شما نیاز به یک پانچ دیگر دارید، چیزی بیش از دو امتیاز نیست، اولین تیرانداز شما به طور منظم نیست، دوم، کیفیت تیرانداز تضمین شده نیست. و سپس شما را در پشت و جلو در نوار بیش از چند سوراخ، چگونه می بینید؟ این

فندر مارک ماشین شما نیست، یک فنر خوب است، و در حال حاضر تکنولوژی تولید بسیار قدرتمند است، به راحتی مشخص شده استاندارد آسان است. به عنوان مثال، ماشین شما یک ماشین عمومی است، در یک ورزشکار با استانداردهای W، کاری آسان است.

بسیاری از مردم می گویند که من نمی توانم بر روی ماشین نصب کنم نه، اوه، البته. اما شما باید ابتدا از تاثیر فندق مطلع شوید. اولین بار برای جلوگیری از باران گل آه، شن و ماسه، سنگ آه، پرتاب شده به ماشین شما، رنگ خود را خراش. دوم، هیچ ماشین فانتزی شما احساس نمی کنید او بیش از حد طاس است؟

در صورت امکان، بسیاری از مچبندهای خودرو با لوازم جانبی خودرو به سر میبرند و در صورتی که کارکنان فروش برای مدتی در معرض قرار میگیرند، در بیشتر موارد نمیتوانند پول خرج کنند.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771