اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کیسه های هوا برای سال ها طراحی شده اند
Aug 07, 2017

کیسه های هوا برای سال ها توسعه یافته است و همچنان توسعه می یابند وظیفه اصلی آن جلوگیری از رانندگان خودرو و مسافران در ماشین است که ترمزها با نقش کمربند ایمنی برای جلوگیری از تلفات آسیب دیده اند. گزارش تحقیقاتی NHTSA در مورد تصادف خودرو در ایالات متحده نشان می دهد که رانندگان ایالات متحده از کیسه های هوا استفاده می کنند تا میزان سایش حدود 30 درصد تلفات مورد استفاده کمربند کمربند تا 50 درصد کاهش یابد.

کیسه هوا ابتدائی اتومبیل به طور عمده برای جلوگیری از فرود هواپیما با وسایل ایمنی دیگر هنگام برخورد، اولین توسعه کیسه هوای اختراع شده، اختراع و برنامه کاربردی سخت تر از انتظار میرفت. در سال 1960، فن آوری کیسه هوا شروع به توسعه بر اساس اصلی و تبدیل به غیر نظامی، توسعه یافته در سال 1970، کیسه ایمنی کم کیسه هوا، ژنراتور گاز و سیستم بادکنکی به بالون، فن آوری باد شناخته شده است توسعه یک مرحله مهم از توسعه فن آوری کیسه هوا

در ابتدا، کیسه هوا مشکلات فراوانی در ابتدا از سر و صدا وجود دارد که سر و صدا در آسیب های گوشه و همچنین فشار بیش از حد بر بدن انسان ایجاد شده توسط آسیب است. استفاده از تکنولوژی حسگر قابل اطمینان می تواند تاثیر محافظتی بر محدوده محلی راننده در کاربردهای عملی ایجاد کند، و مانع راننده شدن در هنگام جلوگیری از جلوی راننده در هنگام ترمز شود.

کیسه هوا ایده آل نباید تأثیری بر راننده و مسافر داشته باشد، اما برای به حداکثر رساندن حفاظت از راننده و مسافر، بالون باید قادر به تخلیه مقدار مشخصی از گاز پس از یک افزایش ناگهانی باشد. فشار بالا داخل کیسه هوا باعث می شود که سطح بالشتک هوا بسیار سخت باشد. بلافاصله پس از گاز اگزوز مانند یک سنگ، می تواند کیسه هوا را نرم کند و به بدن انسان، به خصوص سر، آسیب نرساند. طراحی کیسه هوا باید به ذخیره سازی و انتشار گاز توجه داشته باشد. الزامات صنعت هواپیما برای ایمنی صنعت خودرو را می توان گسترش داد و در 40R و S گسترش یافت. سیستم کیسه هوا نیز باید بتواند بین اجسام اصلی و جزئی تفاوت کند.

بعضی از کشورهای توسعه یافته دارای قوانین هستند، همه خودروها باید قبل از آزمون برخورد دقیق باشند، این کار ثابت کرد که استفاده از کیسه های هوا باعث کاهش تلفات اتومبیل شده توسط تلفات می شود، در سال 1998 تولید کنندگان خودرو شروع به نصب کپسول هوا ایمنی در راننده و مسافر در هر دو طرف و در مقابل ماشین در کنار و پشت نیز مجهز به کیسه های هوا، این پیشرفت های جدید است.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771