اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اصل کار AirbagWorking
Aug 25, 2017

صحبت از کیسه های هوا، بسیاری از مردم فکر می کنند این یک لوازم جانبی خودرو امن است. اغلب اوقات می توان فواید صاحبخانه را دید، گفت که این ماشین ضایعات سریع می باشد، کیسه های هوا نیز گنگ نمی شوند، واقعا فریبنده است. البته، صورت چنین سوالات بی پایان، شرکت های ماشین نیز دلایل خود را، کیسه هوا است هیچ تاثیری نمی آید، نیاز به دیدار با برخی از شرایط، شروع خواهد شد.

اصل کار کیسه هوا:

این یک سیستم امنیتی منفعل است که تنها زمانی فعال می شود که وسیله نقلیه به شدت آسیب دیده است! کیسه هوا از طریق سنسور فشار سیستم کیسه هوا و سیستم محدود کننده ECU در سنسور شتاب برای تعیین اینکه آیا ظاهر شدن، هنگامی که هر دو سیگنال دریافت، کیسه هوا خواهد بود تورم لحظه ای، گسترش سریع است. سپس فرمان را به راننده ببندید. بدنه بالای راننده با گاز به دام افتاده است و نیروی ضربه مستقیم فرد و بدنه را کاهش می دهد که میزان آسیب را بسیار کاهش می دهد.

آیا کیسه های هوا باید امن باشند؟

در شرایط عادی، حجم کیسه هوا در 130 دسیبل فرو می ریزد، نیتروژن کیسه هوا نیز حاوی سم است، به بدن انسان آسیب نمی رساند. اما به هر حال دو طرف وجود دارد، کیسه های هوا نیز مکان های ناامن دارند، با توجه به داده های آزمون برخورد، زمانی که سرعت ماشین تا 60 کیلومتر / ساعت، کیسه هوا افزایش می یابد حدود 5 برابر سرعت، یعنی تعداد $ ، هنگامي كه تقريبا 400 كيلوگرم در صورتي كه زاويه بازشوي هوايي فقط به گردن و ديگر بخش هاي آسيب پذير ضربه بزند، راننده مي تواند خطر مرگ و مير را به همراه داشته باشد.

در چه شرایطی می توان کیسه هوا را فعال کرد؟

در حال حاضر هیچ نسخه از کیسه هوا استاندارد وجود ندارد، شرکت های خودرو بر اساس مدل مجموعه ای از استانداردهای پاپ آپ کیسه هوا خود را. با توجه به تجربه، آیا کیسه هوا می تواند به طور طبیعی از بین برود، و زاویه ضربه و سرعت دارای یک رابطه مستقیم است.

برای اکثر مدل ها، کیسه هوا هنگامی که شرایط 3 بعدی مطابقت می یابد باز می شود.

1، برای رسیدن به سرعت تنظیم خواهد شد، مانند سرعت> 50km / h شروع می شود

2، نقطه ضربه خودرو باید در نزدیکی سنسور باشد، به طور کلی خودرو در مقابل 60 درجه بین چپ و راست قرار دارد.

3، تاثیر جسم باید اقلام ثابت، سخت، مانند سنگ، دیوار و دیگر چیزهای سخت است.

در شرایط عادی، این سه شرایط را برآورده می کند، کیسه هوا به طور خودکار از بین می رود، در غیر این صورت، بدون توجه به چگونگی حادثه ترافیکی، کیسه هوا ایمنی لزوما خارج نمی شود.

در واقع، کیسه هوا فقط یک پیکربندی امنیتی منفعل است، باید با کمربند ایمنی برای کاهش خطر نسبت به آن استفاده شود. گزارش شده است که هنگامی که ماشین برخورد کرد، کیسه هوا می تواند میزان آسیب دیدگی را 1/4 کاهش دهد، میزان آسیب دیدگی چهره 4/5 کاهش می یابد، اما همچنین 100٪ ایمنی را تضمین نمی کند، بنابراین رانندگی ایمن بهترین عادات رانندگی است .

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771