اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
روند توسعه کیسه هوا
Sep 14, 2017

Airbags مقابل ماشین (خلبان موقعیت) و جانبی (جلو و عقب خودرو) و سقف سه جهت تنظیم. کیسه هوا شامل سه قسمت: airbags سنسور و تورم. عملکرد کیسه هوا برای کاهش آسیب مستاجر در هنگام برخورد خودرو با تصادف برای جلوگیری از بروز برخورد دوم یا هزینه وسیله نقلیه و دیگر شرایط خطرناک دور از صندلی انداخته است. در صورت برخورد سیستم تورم می تواند در کمتر از یک دهم ثانیه متورم و بادکنک از فرمان یا داشبورد هنگامی که باد رول است. که خودرو کارکنان از تاثیر تاثیر تاثیر برخورد مثبت مورد دوم بعد اراده بادکنک کوچک (بالون است بسیاری از سوراخ)، آن نیست خواهد شد مانع اقدام کارکنان خودرو.

ایده استفاده از کیسه هوا برای محافظت از خدمه خودرو اول در ایالات متحده تولید می شد. در سال 1952، انجمن آمریکایی سازندگان خودرو در تئوری توصیف ضرورت چنین ماشین سیستم ایمنی، تقریبا در همان زمان، شماتیک سیستم در کشیده نیز است. در اوت 1953 Hetrick برای اولین بار "ماشین با کیسه هوا حفاظت دستگاه" مطرح و در ایالات متحده ثبت اختراع "ماشین بافر دستگاه ایمنی" به دست آورد. با این حال، با توجه به سطح فنی محدودیت قرار نیست این ایده و یا حق ثبت اختراع به عمل قرار می تواند. در سال 1966، مرسدس بنز شروع به توسعه دستگاه کیسه هوا، مهندسین مرسدس بنز اولین اختراع حسگر برخورد و گاز تولید دستگاه، که کیسه هوا می تواند در توسعه 30 میلی ثانیه گسترش، همچنین توسعه مواد پارچه مقاوم در برابر پارگی کیسه هوا ، به منظور بهبود خصوصيات گسترش کیسه هوا و در نهایت، طراحی دستگاه به طور کامل نصب شده در فرمان ماشین. در به صورت از

پس از حدود 250 تست تصادف ماشین واقعی تست نیمکت 2500 و بیش از 7 میلیون کیلومتر خودرو جاده test در دسامبر 1980 همراه با کمربند پیش تنیده کیسه هوا در زمان مرسدس بنز کلاس S-سدان نصب شده بود. از سال 1985 به بعد، مرسدس بنز در عرضه بازار ایالات متحده وسایل نقلیه نصب این سیستم های امنیتی. 1991، تقریبا 28% از مرسدس بنز اتومبیل با راننده مجهز به کیسه های هوا, از اولین با airbags مرسدس بنز کلاس S-سدان پایین خط تولید مجهز شد 25 سال بوده است. با توجه به ما ملی بزرگراه ایمنی دولت (زیادی از NHTSA)، airbags محافظت زندگی مردم حدود 14,200 در تصادفات در ایالات متحده و در آلمان از سال 1990، airbags 2500 تصادفات عمده مجروح شده مانع شده. بنا به آمار، کیسه هوا در حادثه برخورد جدی است که می تواند حدود یک سوم کارکنان حفاظت جان سالم، علاوه بر این، یک ششم از راننده و یا مسافر جلو می توانید کیسه هوا در برخورد حفاظت نجات دادند. استفاده airbags قابل توجهی ایمنی غیرفعال خودرو را بهبود می بخشد.

مرسدس بنز به عنوان نصب اولین تولید کنندگان کیسه هوا در آن تولید 12 میلیون وسایل نقلیه با airbags مجهز شده است. در سال 1992، کیسه هوا پیکربندی استاندارد برای سدان مرسدس بنز بوده است. مهندسين مرسدس بنز در هنوز در بهبود تکنولوژی کیسه هوا از جمله در حوادث جانبی سیستم کیسه هوا و سیستم های کنترل کیسه هوا است که می توانیم بهتر کار.

استفاده airbags قابل توجهی ایمنی غیرفعال خودرو را بهبود می بخشد. با توجه به آمار با توجه به استفاده گسترده از airbags در شمال امریکا، میزان مرگ و میر تصادف با کاهش 12% و در کیسه هوا تحت حفاظت بدن درجه آسیب نیز کاهش یافته است.

از سوی دیگر هر چند کیفیت کیسه هوا ساخته شده از نایلون یا پلی استر الیاف پارچه بزرگ نیست اما سرعت توسعه سریع و آنی به عنوان بالا به عنوان 200 کیلومتر در ساعت و یا بیشتر است، تاثیر سرعت بدن انسان تعداد کمی نیست ، طبق آمارهای مدیریت ما ملی بزرگراه ایمنی airbags برخورد تصادفات در نجات سرنشینان 100 در همان زمان، بلکه به دلیل استقرار نامناسب کیسه هوا و خدمه محل نادرست و ، متاسفانه، منجر به 57 مسافران نشسته جان خود را از دست داد.

در سال های آینده airbags هنوز هم نقش مهمی در ایمنی تجهیزات خواهد شد. مهندسین به دنبال امکان سیستم ایمنی فعال است که می تواند به طور خودکار تنظیم برای حوادث احتمالی و رانندگان و توسعه airbags هوشمند جدید خواسته های جدید در فن آوری های جدید قرار می دهد. زمانی که راننده نسبت به فرمان پوشش کیسه هوا فاصله کمتر از 10 سانتی متر 20 تا 30 میلی ثانیه در انفجار استقرار کیسه هوا راننده آسیب ضربه مهلک خواهد داد. و اگر اعضای صندلی خلبان قادر به حفظ موقعیت مناسب نشسته بود، احتمال آسیب در برخورد تا حد زیادی افزایش خواهد یافت.

دو روند در airbags، و ما شده و خودروسازان ژاپنی در حال کار به اندازه کیسه هوا برای حفاظت از کارکنان را افزایش دهد. برخی از شرکت های اروپایی carmaking مانند مرسدس بنز و ب ام و ولوو، استدلال می کنند که کیسه هوا خود را به هیچ وجه راه های بی خطر و موثر برای محافظت از خدمه است، آن را باید در ماشین یکپارچه سیستم ایمنی غیر فعال می تواند به طور موثر نقش در این سیستم ، مجهز به کمربندهای سفت صندلی های ساختاری قابل اعتماد صندلی ویژه کودکان و انواع دیگر اجزای. علاوه بر این، بهتر است به حساب آورد نصب و راه اندازی تمام اجزای لازم سیستم ایمنی در آغاز طراحی ساختار بدن است.

توسعه آینده airbags در آینده نیز شامل ادغام فن آوری پیشرفته سنسور و پردازش سیستم است که ارائه اطلاعات در مورد محیط زیست در زمان کوتاه اطلاعات. این اطلاعات شامل شدت تصادف ماشین, شکل برخورد (برخورد مثبت و یا طرف، و غیره)، مستاجر بدن، وزن، موقعیت سوار و سوار نگرش و اینکه آیا خدمه با کمربند و غيره مجهز شده است. سیستم کیسه هوا هوشمند بر اساس اطلاعات شناسایی شده تا چه حد و تا چه حد که کیسه هوا از طریق محاسبه و تجزیه و تحلیل سیستم کنترل الکترونیکی خود را به محافظت بهینه برای مستاجر مستقر را تعیین می کند.

تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771