نمایشگاه

شکلات صندلی لاستیکی دریایی SX
Aug 23, 2018

Shenxing تامین کننده پیشرو برای کیسه های هوا لاستیکی GB / T 33487-2017 و توربین های بادی دریایی است که به کشتی ها و شرکت های تجاری در بیش از 6 قاره برای راه اندازی، تعمیر و استفاده بسیج کمک می کند. این لاستیکی استوانه ای لاستیکی قابل انعطاف است که محصول دقیق مهندسی است که نشان می دهد مواد لاستیکی انعطاف پذیر با درجه بالا تولید نوآورانه لایه بندی شده و انطباق با کنترل کیفیت بسیار دقیق است.

 

راه اندازی یا ارتقاء کشتی با استفاده از کیسه های هوا دریایی یک فن آوری نوآورانه است که چشم انداز بسیار چشمگیر در ساخت کشتی دارد. این مزیت راه اندازی مسیر ثابت را از بین می برد که بهره وری ساخت کشتی و تعمیر کشتی در کارخانه های کوچک و متوسط محدود شده بود.

 

این تکنولوژی راه اندازی انعطاف پذیر بسیار متنوع است و کمک می کند تا شرکت های کشتی سازی و صنعت دریایی تلاش، زمان، بار کاری و سرمایه گذاری را نجات دهند. Shenxing به طور مداوم از نظر طراحی، استفاده از مواد و فن آوری های تولید در طول سال ها نوآور است تا انعطاف پذیری، ایمنی و قابلیت اطمینان را تضمین کند.


  • کیسه های هوائی راه اندازی کشتی به طور خاص برای راه های ایمن تر و صاف تر راه اندازی و فرود کشتی طراحی شده اند. با کیسه های استوانه ای لاستیکی و دو انتهای نیم کره ای، کشتی های پرتابی هوا ، ایده آل برای پشتیبانی و راه اندازی عروق تا 100،000 DWT با محدودیت های کمتر در راه اندازی امکانات و شکل زمین است.

  • کیسه های هوا نجات دریایی با ساختار سبک و سبک می تواند برای جک های رشته ای و غرق شده استفاده شود، آب را خارج از کشتی ها تخلیه می کند، از ساختار شناور سنگین و راه اندازی کاسونوس پشتیبانی می کند و غیره. به طور معمول، آنها به مواردی نیاز دارند که با استفاده از کمربندهای بلند، دست و پنجه نرم و همچنین طناب نایلون.

  • کیسه های هوادهی سنگین با سخت ترین بدنه هوا پنوماتیک قادر به حمل و نقل و انتقال ساختارهای سنگین و بزرگ مانند کازسن های بزرگ، مجسمه های بزرگ و مخازن و غیره هستند. با سطح تماس بزرگتر و نیروی واکنش پایین تر، کیسه های هوای سنگین یکی از بهترین گزینه ها هستند برای حمل و نقل موقت با کارایی با هزینه بالا.
تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771