در باره ما

صفحه اصلی > در باره ما

چینگدائو Shenxing تولید کننده کیسه هوا توسط ادارات دولتی مربوطه به عنوان حرفه ای شرکت های بزرگ در زمینه ثبت شده است. محصولات اصلی ما این است که کیسه های هوا و گلگیرهای لاستیکی است. تولید مهندسی و تخصصی (رگ) با کیسه های هوایی دریایی و دریایی لاستیک فندر سازنده پس از سالها به تکنولوژی تولید لاستیک فندر و تحقیقات ما شرکت قادر به طراحی و تولید کیسه هوای ایمنی و گلگیرهای لاستیکی چند منظوره تورم خود را. شرکت کیسه هوا می تواند مورد استفاده قرار گیرد در كيسّنس پل و دیگر بزرگ زمینی به مساحت سنگین شرکت توزیع، جزء اصلی آب شناور حمل و نقل، پل لاستیک پشتیبانی پد جایگزینی کشتی و راه اندازی, خراب کردن کشتی نجات، گاز، مایع، ظروف و حمل و نقل، راه اندازی انبار نفت مخزن موقت خط لوله نصب لوله مهر احداث پل شناور کانال شناورها، پرورش آبزیان در اعماق دریا شناور خالص.

شرکت به کیفیت توسعه غيرقانونی بازار و ایجاد آینده تصدی هدف مستقل تحقیق و توسعه تولید پیشرو محصول مهندسی و دریایی کیسه هوا، با مواد اولیه با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش مناسب به سرعت اشغال بازار در صنعت کشتی سازی شهرت خوب است. مردم شرکت ما به طور مداوم به بهبود کیفیت محصول و استفاده از بهترین مواد اولیه شرکت دادن سعی capabilition فنی خوب. ما حجم فروش سالانه کل ما را است $5million به ما $10million. شرکت است که همیشه در تحقیق و توسعه و نوآوری متمرکز شده است. در سال 2008، ما به دست آمده ISO9001:2008 cretification و اعتباربخشی CCS.

شرکت ما در Jimo استان شاندونگ، چینگدائو شهر واقع شده است. پس اصل "قیمت مناسب زمان کارآمد تولید و خدمات پس از فروش خوب" تاسیس همکاری دراز مدت با شرکت های بسیاری از. ما به گرمی استقبال دوستان به سایت رسمی ما برای مذاکره کسب و کار. ما امیدواریم که به همکاری با مشتریان بیشتر برای توسعه matual و مزایای. ما ضمن استقبال از خریداران بالقوه با ما تماس بگیرید!

کسب و کار نوع: سازنده، تجارت CompanyVerified

مکان: شاندونگ چین (سرزمین اصلی) تایید

اصلی محصولات: دریایی لاستیک بادی دریایی Airbags گلگیر دریایی توپ گلگیر پلی اورتان گلگیرهای لاستیکی تورم

تعداد کارکنان: 51 - 100 نفر

کل درآمد: آمریکا سالانه 5 میلیون دلار - دلار 10 میلیون دلار

سال تاسیس: 2009Verified

بالا 3 بازارها:

جنوب اروپا 10.00%

اروپای غربی 10.00%

آسیای شرقی 10.00%

گواهینامه: گواهی ثبت نام


تولید کننده کیسه هوا Shenxing چینگدائوتلفن: +86-18663978771